(0472)37-34-56

37-52-67

м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького 61

Iнтернет приймальня

Інформація про проведення конкурсу на право оренди об’єктів міської комунальної власності

06 ноября 2017 в 17:07

Інформація про проведення конкурсу на право  оренди об’єктів міської комунальної власності

 

Організатор конкурсу – департамент охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради.

 

 

І. Назва об’єкту оренди і його місцезнаходження:

- частина вестибюлю на 2-му поверсі будівлі дитячої поліклініки №1 КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня ЧМР» за адресою вул.Благовісна, 148; загальна площа – 3,6 м2, в т.ч. корисна площа – 3,0 м2, площа спільного користування – 0,6м2.

Основні вимоги щодо умов конкурсу:

- Цільове призначення – роздрібна торгівля непродовольчими товарами.

- Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно зі стартовим. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць становить 255,14 грн. без ПДВ.

- Внесення конкурсної застави у розмірі 50 відсотків розміру стартової орендної плати на рахунок КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня ЧМР».

Додаткові умови: письмове зобов’язання учасника конкурсу у разі перемоги в конкурсі придбання для дитячої поліклініки №3 багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF3010 (або еквівалент).

Об’єкт передається в оренду на 2 роки 11 місяців.

Для ознайомлення з об'єктом оренди та за додатковою інформацією звертатися в КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня ЧМР» за тел. (0472) 66-24-00 (Орел Світлана Григорівна), тел. (0472) 65-14-61 (Ковалюк Наталія Юріївна), або за адресою: 18029, м.Черкаси, вул.О.Теліги, 4, 1 поверх, бухгалтерія.

 

ІІ. Назва об’єкту оренди і його місцезнаходження:

- частина приміщення (окрема кімната) на 1-му поверсі будівлі КНП «Четвертий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою вул.Б.Вишневецького, 61; загальна площа – 22,2 м2, в т.ч. корисна площа – 17,1 м2, площа спільного користування – 5,1 м2.

Основні вимоги щодо умов конкурсу:

- Цільове призначення – роздрібна торгівля фармацевтичними товарами.

- Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно зі стартовим. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць становить 1837,50 грн. без ПДВ.

- Внесення конкурсної застави у розмірі 50 відсотків розміру стартової орендної плати на рахунок КНП «Четвертий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Додаткові умови: письмове зобов’язання учасника конкурсу у разі перемоги в конкурсі здійснити поточний ремонт орендованого приміщення, щороку надавати спонсорську допомогу центру в сумі 1000,00 грн.

Об’єкт передається в оренду на 2 роки 11 місяців.

Для ознайомлення з об'єктом оренди та за додатковою інформацією звертатися в КНП «Четвертий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» за тел. (0472) 37-74-64 (Порубаймех Ольга Іванівна), або за адресою: 18000, м.Черкаси, вул.Б.Вишневецького, 61, 3 поверх, каб.320.

 

Конкурс відбудеться 23.11.2017 року о 14-30 год. в департаменті охорони здоров’я та медичних послуг за адресою: м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 36, каб.625. Прийом документів для участі в конкурсі до 22.11.2017р. до 17-15 год. включно в департаменті охорони здоров’я та медичних послуг за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб.602.

Детальна інформація про порядок проведення конкурсу та перелік документів для участі в конкурсі розміщена на інтернет-сайтах Черкаської міської ради (www.rada.cherkassy.ua), департаменту охорони здоров’я та медичних послуг (http://medstatcher.at.ua) та на інформаційному стенді департаменту охорони здоров’я та медичних послуг.

 

Для участі у конкурсі учасник надає організатору пакет документів, а саме:

1. заяву про учать у конкурсі, в якій вказується назва юридичної особи або П.І.П. фізичної особи - підприємця, код ЄДРПОУ або код ІПН (індивідуальний податковий номер) особи, юридична адреса та/або місце проживання, контактний телефон, опис документів для участі в конкурсі;

2.  оригінал або завірену копію платіжного документа про внесення конкурсної застави;

3.  завірену копію ліцензії на провадження окремих видів діяльності (у разі наявності);

4. належним чином оформлену довіреність на представництво від імені юридичної особи або фізичної особи – підприємця (у разі необхідності);

5. пропозицію щодо розміру місячної орендної плати; письмове зобов’язання виконати додаткові умови конкурсу, зазначені в оголошенні; додаткові пропозиції щодо поліпшення об’єкту оренди.

До зазначених документів додаються:

- юридичною особою: копії установчих документів, нотаріально посвідчені;

- фізичною особою – підприємцем: копії паспорту та довідки про присвоєння ІПН, завірені фізичною особою (кожна сторінка).

Конкурсна документація подається у конверті з написом «На конкурс» із зазначенням об’єкту оренди та дати проведення конкурсу, запечатаному печаткою або особистим підписом учасника. На конверті зазначається контактна інформація про учасника: назва юридичної особи або П.І.П. фізичної особи - підприємця, код ЄДРПОУ або ІПН (індивідуальний податковий номер) особи, юридична адреса та/або місце проживання, контактний телефон.

 

Додаткова інформація:

      За результатами проведеного конкурсу переможець після укладання договору відшкодовує орендодавцю витрати, пов’язані з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди.

      Зміна цільового призначення об’єкта оренди не допускається.

      Розмір орендної плати встановлений за базовий місяць. За кожний наступний місяць розмір орендної плати визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць (при відсутності індексу інфляції за поточний місяць використовується останній відомий індекс інфляції).

      До орендної плати не включаються витрати на утримання орендованого майна. Такі суми сплачуються орендарем окремо за виставленими йому рахунками.