(0472)37-34-56

37-52-67

м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького 61

Iнтернет приймальня

Благодійність

ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ!

                                                                                                                                                                       Комунальне некомерційне підприємство  «Четвертий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» заклад комунальної власності Черкаської громади.                 Діючим законодавством передбачено, що благодійні платежі не є обов’язковими і, звісно, у разі, коли пацієнт з тих або інших причин не може цього зробити, у медичній допомозі йому не буде відмовлено.                                                                                                                                                                                    

Всі діагностичні обстеження та лікувальні процедури в закладі надаються безкоштовно, в   межах   бюджетного фінансування. Враховуючи хронічне недофінансування сфери охорони здоров’я, медицина не може обійтися без благодійних внесків, які у першу чергу спрямовуються на покращення матеріально-технічної бази лікарняних закладів.
                                                                                                     

Виходячи із вищезазначеного адміністрація звертається з проханням віднестися з розумінням до пропозиції внесення благодійного  внеску на рахунок поліклініки.

Ви можете зробити благодійний грошовий внесок для підтримки високої якості діагностики та лікування хворих, інших потреб  нашого закладу, що виникли у результаті обмеженням бюджетного фінансуванням. Пожертви приймаються тільки на засадах добровільності.                                              

В разі  виявлення Вашого бажання, благодійний внесок можна  внести на розрахунковий рахунок нашої установи:

Рр 31550301140883
в ГУ ДКСУ у м.Черкаси Черкаської обл.
МФО 854018
ЄДРПОУ  03078116
Порядок надходження та використання благодійних внесків у поліклініці регламентується внутрішнім наказом                                                                                                   Станом на 01.06 2017 року надійшло коштів на суму  1889,00 грн. Отримано гуманітарну допомогу в натуральній формі на суму 42820,21  (компьютерна система, медикаменти).                                               Звіт -  про надходження та використання благодійних (добровільних) внесків від фізичних та юридичних осіб за 2016 рік