(0472)37-34-56

37-52-67

м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького 61

Iнтернет приймальня

Про нас

Клятва ГіппократаКлянусь Апполоном-цілителем, Асклепієм, Гігією та Панакеєю і усіма богами та богинями, беручи їх у свідки, виконувати чесно, відповідно до моїх сил і мого розуміння, наступну присягу і письмове зобов'язання: вважати того хто навчив мене лікарського мистецтва рівним з моїми батьками, ділитися з ним своїми статками і, за необхідності, допомагати йому в його потребах; його нащадків вважати за своїх братів, і це мистецтво, якщо захочуть його вивчити, викладати їм безоплатно і без усялякої домовленості; настанови, усні уроки і все інше у навчанні повідомляти своїм синам, синам свого вчителя і учням, що пов'язані зобов'язанням і клятвою за законом медичним, але нікому іншому. Я спрямовую режим хворих до їх користі згідно моїх сил і мого розуміння, утримуючись від завдання всілякої шкоди та несправедливості. Я не дам нікому, хто буде просити, смертельного засобу і не вкажу шляху для подібного задуму; так само я не дам ніякій жінці абортивного пессарія. Чисто і непорочно буду я проводити своє життя і своє мистецтво. В жодному разі не буду робити розтин у тих, хто страждає камінною хворобою, надавши це людям, що займаються цією справою. У який би дім я не зайшов, я зайду туди для користі хворого, без всілякого навмисного, неправедного і згубного, особливо від любовних справ з жінками і чоловіками, вільними і рабами. Що б при лікуванні, і також без лікування, я не побачив або не почув відносно життя людей з того, що не потрібно розголошувати, я промовчу про те, вважаючи подібні речі за таємницю. Мені, тому хто непорушно виконує цю клятву, нехай буде надано щастя в житті і в мистецтві і слава у всіх людей довіку; порушникові ж цієї клятви та тому, хто дає несправжню клятву, нехай буде все навпаки.

 

 

 

Комунальне некомерційне підприємство  «Четвертий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

Підприємство розпочало свою роботу як МСЧ НВК “ Фотоприлад ” у лютому 1986 року.  Керівником закладу з моменту  відкриття  і до  2008 року  працював заслужений лікар України Мороз А.А.

У березні  2008 року  підприємство очолила лікар-дерматовенеролог Пєнова Вікторія Леонідівна, яка до цього часу працювала у обласному шкіряно-венерологічному  диспансері.

 У  травні 2010 року МСЧ НВК “ Фотоприлад ” змінила підпорядкування та стала 

   КНП «Четверта Черкаська міська поліклініка» ЧМР,  з 2017 року перетворено на Комунальне некомерційне підприємство  «Четвертий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Напрямок діяльності підприємства:

надання амбулаторно–поліклінічної та первинної медико–санітарної допомоги населенню.